Český vývojář vymyslel appku, která podle rozvrhu vypne zvuk na mobilu

Českého vývojáře mobilních aplikací Tomáše Hubálka si pravděpodobně spojíte s Battery Widgetem, který uživatelům zařízení s Androidem pomáhá sledovat stav baterie a urychlit přístup k vypínačům (svítilna, Wi-Fi, nastavení apod.). Tomáš tento widget vymyslel dříve, než ho do operačního systému Android implementoval Google.

Tomáš už uvolnil přes deset aplikací, které najdete v Google Play. A svou sbírku nyní rozšiřuje o další bezplatnou aplikaci zvanou Sound Off Reborn 2017, která zvládne podle rozvrhu vypnout veškeré zvuky.

V aplikaci si nastavíte hodiny a dny, podle nichž se budou vypínat všechny zvuky v telefonu. Ačkoliv tato appka měla původně sloužit žákům a studentům, použít ji mohou i dospělí. Sound Off Reborn dokáže automaticky ztišit zvuky během vyučovacích hodin a během přestávek a po škole je opět zapnout.

Podívejte se, jak česká aplikace funguje.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru