Dnes vyšlo 15 článků

Český vyhledávač slev Skrz.cz se stěhuje do nových kanceláří

Největší český vyhledávač, který prohledá všechny slevy skrz na skrz, se přestěhoval na novou adresu. Čtyři roky jeho zaměstnanci trávili své pracovní dny v Michli, nově sedávají v moderně vybavených kancelářích na Vinohradech.

Náš největší vyhledávač slev a zboží v akci nám denně předkládá zajímavé a výhodné nabídky ze všech možných eshopů a portálů. Dvakrát týdně připravují speciální „Skrz Tipy“, které se zaměřují na konkrétní produkty, a dotazy k nabízeným službám řeší jejich „Ombudsman“.

Taková péče nemá mezi našimi slevovými portály obdoby, a tak se není čemu divit, že bylo potřeba změnit sídlo. Prosperující firma totiž potřebuje více zaměstnanců a do starých kanceláří už by se těžko vměstnávali – nové prostory jsou asi o třetinu větší. Zároveň přicházejí větší klienti a meziročně se tržby zvýšily o 40 %. Díky růstu firmy bylo tedy stěhování nevyhnutelné.

Skrz.cz_nove kancelare_21

Jak by se vám tu pracovalo?

Nově najdete Skrz.cz v budově Americká Business Residence na Vinohradech. Jejich kanceláře vznikaly pod taktovkou architektky Ing. Markéty Musilové a studia FAME design. Obsahují mnoho moderních prvků, prostorově jsou řešeny velmi originálně. Nechybí ani odpočinková zóna s kinem „CineSkrz“ nebo kavárnou „CafeSkrz“.

Skrz.cz_nove kancelare_1

Prostory jsou doladěné do nejmenších detailů

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru