Dnes vyšlo 15 článků

Český startup získal na Kickstarteru za dva dny půl milionu korun

David Paškevič je tvůrce českého projektu 3DSimo Mini. Pod tímto názvem se skrývá 3D pero, které nastupuje na místo staršího modelu 3DSimo. Vedle trojrozměrného kreslení pero zvládá také pájení, vypalování do dřeva či vyřezávání do pěny. K tomu slouží speciální výměnné nástavce.

fc9641596fed6a8c8e569787e34b1e48_original

3DSimo Mini – nové 3D pero

Nastavení probíhá prostřednictvím mobilní aplikace. 3D pero by mělo být v budoucnosti navíc kompatibilní s mnoha materiály a nástavci. Do společnosti 3DSimo nedávno vstoupila investiční skupina Rockaway.

3DSimo Mini na Kickstarteru

Momentálně se tento projekt nachází na portálu Kickstarter, kde si můžete oficiálně objednat zařízení za 79 dolarů. Zájem o toto zařízení je poměrně velký, což potvrzuje také skutečnost, že během dvou dnů bylo vybráno 19 993 dolarů.

 „Kickstarter nám dávám příležitost najednou oslovit velké množství lidí ze všech koutů světa. Jen za první dva dny jsme vybrali půl milionu korun, náš cíl je však v ideálním případě stejná částka v dolarech,“ řekl Paškevič.

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru