Dnes vyšlo 15 článků

Český startup VersionPress získal investici na další rozvoj od společnosti Credo Ventures ve výší 400 tisíc dolarů

Pokud jste už někdy viděli WordPress, případně s ním i pracovali, dobře víte, že udělat změnu v obsahu na vaší stránce není žádná věda. Uděláte to tak dvakrát, třikrát a potom pomalu zapomenete, jak vlastně všechno vypadalo, než jste tyto změny uskutečnili. V nejhorším případě můžete použít zálohu. Existuje i lepší řešení než je záloha?

VersionPress je pražský startup, který přišel s řešením – tlačítko zpět pro WordPress. Jejich cílem je vybudovat systém, který zachytí každou uskutečněnou změnu a jednoduchým kliknutím vám umožní všechny změny vrátit zpět. Software byl vybudován na dobře známém systému Git. Společnost Credo Ventures se rozhodla, že tento startup podpoří investicí ve výši 400 tisíc dolarů, což je v přepočtu zhruba 10 milionů korun.

WordPress je skvělá platforma na publikaci, ale jako každá platforma, má své nedostatky, které potom ovlivňují každou vybudovanou stránku. Pokud něco pokazí stránku, například špatná aktualizace nebo lidský faktor, změny není jednoduché vrátit. Představte si to, jako kdyby měl Word od Microsoftu všechny ty funkce co má, ale neměl tlačítko zpět. Je to představa, která bolí; uvedl Bořek Bernard, který je zakladatelem VersionPressu.

Bez názvu

Zdroj Blogversionpress

Komentáře

Nahoru