Český startup Storyous expanduje do Polska

Startup Storyous je funkční už zhruba 2 roky a spadá mezi projekty investiční skupiny Rockaway. Projekt se specializuje především na řešení pokladních systémů pro kavárny a restaurace. V současné době se společnost díky svým úspěchům rozhodla expandovat k sousedům, přesněji tedy do Polska.

Podle současného CEO Igora Třeslína, by se měl vstup na polský trh uskutečnit už v prvním čtvrtletí 2016 s tím, že v současné době firma navazuje kontakty s novým trhem a snaží se jim přizpůsobit své produkty.

Pokladní systém Storyous odbaví za měsíc zhruba 720 000 zákazníků

Pokladní systém Storyous používá v současné době zhruba 700 restaurací, barů a kaváren, které za měsíc odbaví asi 720 000 zákazníků. Z tohoto pohledu letos projekt vzrostl zhruba 7 násobně a ze startupu o 15 zaměstnancích se tak firma stala firmou s 50 zaměstnanci.

,,Polské podniky jsou na tom podobně, jako ty české. Hodně z nich má zastaralé pokladní systémy. Srovnatelné je Polsko i co se týče platů nebo cen nájmů,”  vysvětluje vstup na nový trh CEO Igor Třeslín.

pokladni-system-storyous-je-pripraven-na-eet-3143461900352

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru