Dnes vyšlo 15 článků

Český startup Socialbakers pořádá konferenci v New Yorku

Jeden z předních českých startupů Socialbakers pořádá 23. října 2012 konferenci Engage 2012, na které se bude probírat vše ohledně sociálních sítí. Pro ty, kteří to mají trochu z ruky je připraven i live stream z této události. Co se bude probírat za témata?

 

  • Řízení efektivity obsahu – jak vypadá “dobrý obsah”, jak jej tvořit, bude se probírat i chování uživatelů na sociálních sítích apod.
  • Obsah, který řídí byznys – jak vytvořit obsah, který není pouze virální, ale také přinese tržby a přidanou hodnotu společnostem, jež jsou aktivní na sociálních sítích.
  • Jak zajistit co nejlepší výsledky na sociálních sítích.
  • Dozvíte se, jak donutit uživatele sdílet a šířit dále váš obsah.
  • Přednášející se zaměří také na optimalizaci virální reklamy. Podělí se s vámi o své vlastní zkušenosti, ke slovu se dostanou také zástupci těch nejúspěšnějsích společností ze světa sociálních sítí,  kteří vám poradí, jak dosáhnout co nejvyšší efektivity.

 

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách tohoto eventu:

https://www.engage-2012.com (stránky jsou v anglickém jazyce).

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru