Český startup Meatspace: Platforma pro pronájem komerčních prostor vašich snů

Potřebujete volný zasedací sál nebo promítací místnost? Není problém. Platforma Meatspace však nabízí mnohem víc než to…

Se skvělým a neotřelým řešením pronájmu komerčních prostor přichází nový český startup Meatspace. Ten vznikl původně z neveřejného katalogu míst k pronájmu Evnt.cz. A z jakého důvodu je jejich nápad tak neotřelý?

Pokud jste chtěli doposud pořádat jakoukoli akci nebo obchodní setkání, museli jste najít vhodnou lokalitu. Což nebylo tak snadné, pokud potřebujete, aby vyhovoval interiér, kapacita i zároveň další podmínky jako kupř. multimediální technika. Dříve jste museli tedy sami jednotlivé podniky prověřit, což zabralo spoustu času. Navíc plno míst lze pronajmout pouze v řádu dní nikoli hodin.

hlediště 2

Meatspace přichází s nabídkou cca 300 míst, ze kterých si na jejich webu můžete vybírat podobně jako na Airbnb. K dispozici máte veškeré informace, lokalitu, dostupnou kapacitu, fotky interiéru včetně popisu vybavení.

Mezi nepopiratelné výhody patří nabídka zajímavých a ověřených lokací, možnost rezervovat prostor jak pro pár osob, tak pro masu lidí. V nabídce najdete i přímo coworkingová centra. Ani pronájem celého zámku jako Chateau St. Havel není problém. Ale hlavně máte šanci využít dané místo i jen na pár hodin (min. 4 hodiny), čímž snížíte své náklady. V současnosti jsou v nabídce lokace v Praze, Brně a Ostravě, nicméně do budoucna se nabídka bude samozřejmě rozšiřovat.

Pro zajímavost uvádíme krátký výčet některých lukrativní míst, přičemž výběr je opravdu pestrý: Divadlo Archa, Forum Karlín, Bolt Tower Café, Vnitroblock, Paralelní Polis, Vinařství Gotberg, Pavilon Grébovka, Café Vítkov, Kino Aero, Národní technické muzeum i Planetárium Praha, Inkubátor a inovační centrum VŠE nebo i londýnský dvoupatrový autobus Double Decker. V nabídce Meatspace jsou dokonce pivovary, letiště či barokní prostor.

Majitelé prostor mohou svá místa inzerovat za 590 Kč měsíčně nebo 5.900 Kč ročně, naopak zájemci mají přístup na celou platformu zdarma a rezervovat mohou přímo online. Ceny za pronájem objektu se pohybují od 50 Kč za osobu výše nebo jsou stanoveny v sazbách za započatou hodinu (začíná se na ceně 100 Kč/hod). U některých objektů není cena uvedena, nicméně po zadání základních informací jako datum, doba pronájmu a počet osob, prostory můžete poptat naprosto nezávazně.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru