Český startup Brunio chce na Fundlift.cz vybrat 4 miliony korun

Český startup Brunio, který se zabývá výrobou vařené stravy pro psy z kvalitních čerstvých surovin, míří na crowdfundingový portál Fundlift.cz s cílem vybrat 4 miliony korun. Investorům nabídne konvertibilní investiční certifikát s desetiprocentním ročním úrokem.

Tato společnost přivedla na český trh unikátní produkt, neboť při jeho výrobě spolupracuje s kynology a veterinárními výživovými specialisty. Výsledkem spolupráce je plnohodnotná vyvážená strava pro psy ze surovin od lokálních dodavatelů. Startup Brunio garantuje vysokou kvalitu, přičemž za účelem jejího dosažení si dokonce zřídil velkokapacitní kuchyni.

brunio

Zdroj: Fundlift.cz

Výroba kvalitního krmiva má na trhu obrovský růstový potenciál, protože poptávka po kategorii prémiových produktů a služeb pro čtyřnohé mazlíčky neustále roste. Prozatím se startup zaměřuje na velkoměsta, ve kterých obyvatelé rychleji akceptují moderní lifestylové trendy a inovace.

V České republice je momentálně registrováno asi 2 miliony psů a cílem Brunio je získat do konce roku 2021 alespoň 1,6% podíl tohoto trhu.

Peněžní prostředky získané na Fundlift.cz využije na marketingovou kampaň, akvizici nových klientů a rozšíření stávající nabídky.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru