Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Český start-up Pub Agent posunuje návštěvy hospod do nové éry a ukáže vám, kam vyrazit

Nový start-up Pubagent.cz má za sebou necelé dva měsíce existence na trhu a velké ambice. Přichází s jednoduchým a přehledným vyhledávačem hospod, kaváren, barů a dalších podniků. Uživatelům umožňuje najít jedním kliknutím nejbližší podniky okolo jejich současné polohy, podle toho, jakým způsobem chcete právě strávit odpoledne či večer.

Pokud vás už nebaví chodit neustále do stejných míst a chcete jednoduše najít něco nového v konkrétním místě, není to jednoduché. S Pub Agentem to stihnete do deseti vteřin, stačí vybrat, na co máte právě chuť a v jaké lokalitě. Zobrazí se vám mapa s odpovídajícími místy, včetně možnosti naplánovaní trasy a dalších funkcí, jako Business View, se kterou si můžete online prohlédnout celý interiér podniku. 

Momentálně start-up funguje jako webová stránka, zatímco se pracuje na aplikaci a rozšíření mimo Prahu do zbytku republiky. V plánu jsou i další funkce, u vybraných podniků by tak Pub Agent brzy mohl nabízet i možnost online rezervace. 

Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru