Český projekt Crypviz pomáhá investorům vyznat se ve světě kryptoměn

Český projekt Crypviz pomáhá investorům vyznat se ve světě kryptoměn

Při obrovskému boomu kryptoměn v posledních měsících se na veřejnost navalilo nepřeberné množství informací. V říjnu proto vznikl český projekt Crypviz, který pomáhá investorům nejen se zorientovat, ale slouží i ke vzdělávání a získání přehledu.

Startup vznikl pod vedením Petra Sanetrníka a Martina Nasswettra, kteří již mají zkušenosti z klasických akciových trhů. Webová stránka projektu ukazuje aktuální kurzy nejznámějších kryptoměn a statistiky a najdete zde i důležité zprávy. Další část vás uvede do databáze vědomostí o základech blockchainu, kryptoměnách obecně, obchodování i burzách. Vzdělávání veřejnosti je misí projektu, který je celý v anglickém jazyce.

 

Snímek obrazovky 2017-12-29 v 18.16.09

 

Čtenáři Crypvizu se mohou dozvědět i například o decentralizovaných datových úložištích, finančních službách, cloudech a k nim přidružených coinech. Blockchainové služby jako SIA či STROJ možná do budoucna nahradí giganty typu Dropbox a Google Drive.

Tvůrci projektu k informacím ohledně kryptoměn řekli: “Je všude možné se dostat k ohromnému množství informací a některá data vypadají skvěle. Ale když jste v této oblasti noví, nevíte co která data a termíny znamenají.

 

Snímek obrazovky 2017-12-29 v 18.16.14

 

Sanetrník a Nasswettr také využívají svých zkušeností z oblasti akcií a aplikují je na svět kryptoměn. Každý den vzniknou nové mince (ICO), ale když se člověk zaměří na detaily tak zjistí, že je zde velká fluktuace. Tvůrci vybírají pouze projekty, které mají dlouhodobý potenciál a tak zde nenajdete každý token, který je k dispozici.

Zdroj: crypviz.io

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru