Dnes vyšlo 15 článků

Český online obchod ZOOT zvítězil v E-commerce Awards

Internetový obchod s módou ZOOT.cz v rámci třetího ročníku E-commerce Awards 2016 byl vyhlášen za nejinovativnější a nejoriginálnější počin v oblasti českého e-commerce pro rok 2016. V příštím roce se tato česká online prodejna zúčastní celoevropské události Globe E-Commerce Summit v Barceloně.

„Čtyři roky usilovně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům přinášeli nejlepší službu co nejpříjemnější formou. Jsme rádi, že naše osobité pojetí obchodu i stylu komunikace slaví úspěch a že se nyní dočkalo i ocenění z řad odborníků. Nesmírně si této prestižní ceny vážíme,“ uvedl Ladislav Trpák, spoluzakladatel ZOOTu.

zoot

ZOOT zvítězil v E-commerce Awards 2016.

O vítězi rozhodla odborná porota, kterou tvořili výkonný ředitel a členové předsednictva Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

„Hlavní roli při posuzování jednotlivých firem sehrála jejich inovativnost a originalita v rámci e-commerce. ZOOT reprezentuje dynamicky rostoucí segment prodeje oblečení a současně přináší na trh řadu novinek a neobvyklých řešení. Věříme, že firma je unikátní v celoevropském měřítku a díky tomu bude skvěle reprezentovat Českou republiku v rámci osmého ročníku European E-Commerce Awards,“ dodal Jan Vetyška, výkonný ředitel APEK.

Internetový obchod ZOOT má skoro 500 zaměstnanců, přičemž za dobu své existence se rozšířil také na slovenský a rumunský trh. Aktuálně disponuje 33 Výdejnami radosti, z nichž 17 se nachází v České republice, 7 na Slovensko a 9 v Rumunsku.

V roce 2015 tržby společnosti dosáhly hranice 450 milionů korun, což byl v porovnání s předchozím rokem více než dvojnásobek.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru