Český logistický startup iDODO.cz pokračuje ve svém růstu a rozšiřuje svou flotilu

Český logistický startup iDODO.cz, který od počátku letošního roku spadá pod český e-commerce akcelerátor Inveo, rozšiřuje vozový park, navyšuje počet osobních asistentů a zvětšuje pokrytí o další pražské části. Dále plánuje expandovat i mimo hlavní město, a to do dalších větších měst tuzemska.

Asistenční a kurýrní služba iDODO.cz má propracovaný systém logistiky, který je alfou omegou celé myšlenky. Objednávky jsou doručené do jedné hodiny, dokonce některé i do půl hodiny.

Zvyšuje se jak počet pěších osobních kurýrů na devadesát, tak i počet vozidel ve vozovém parku na třicet. S pěšími a motorizovanými dody startup pokryje i zakázky, které přijímá od internetových obchodů a dalších e-commerce subjektů.

„Nicméně pokud zájem o službu poroste setrvalým tempem, čeká nás růst další, a to i do ostatních větších měst,“ řekl Michal Menšík, CEO iDODO.cz.

Většina konkurenčních služeb má nedostatek řidičů, což naštěstí služba iDODO.cz nemusí řešit, protože značnou část úkolů obstarají pěší kurýři. Startup tak může najat například i studenty bez řidičského oprávnění.

„Lidé již začínají reagovat na rozdíl mezi běžným kurýrem a dodem. Do našich řad se tak hlásí stále více těch, pro které je atraktivní samotný koncept služby,“ dodal závěrem MichalMenšík.

iDODO.cz_osobni_asistent

Zdroj: Tiskové zprávy

Štítky: , ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru