Dnes vyšlo 1 článků

Český Internet má nový hit: Pusátko

Český Internet má nový hit: Pusátko

Českým Internetem v posledních pár dnech hýbe jeden z nejpodivnějších a asi i nejhloupějších vynálezů poslední doby: Pusátko. Jedná se o zařízení, díky kterému si žena může v krátkém čase zvětšit objem rtů.

A co přesně je to Pusátko? Jedná se o plastové zařízení, postavené na principu vakuové pumpy. Žena si zařízení přitiskne ke rtům a z prostoru vysaje vzduch, čímž vznikne podtlak, který ženě „přirozeně“ nafoukne rty do objemů, o kterých se jí ani nezdá.

V podstatě se ale jedná o tentýž mechanismus, který vám nafoukne kotník do trojnásobné velikosti, kdy si jej zvrtnete: rty jednoduše otečou. Je to zcela rozumné, schválně si nechávat otéct tkáň? Navíc hrozí riziko, že při nesprávné manipulaci vám kolem rtů zůstane několik dní velká modřina, takzvaný cucflek.

Pusátko je terčem vtipů i kritiky

Originální článek se objevil na odnoži iDnes OnaDnes.cz a okamžitě se stal středem zájmu i terčem všeobecného veselí. Lidé přirovnávají pusátko k vakuové pumpě pro pány a ptají se, kdy bude k dispozici také prsátko a penisátko. Kromě autorky původního článku a kosmetičky, která vynález předváděla, se nenajde snad jediný člověk, který by pusátko bral vážně.

Vynález a jeho propagace na iDnes se tedy jistě setkala s masivní odezvou – otázka je, zda se jedná přesně o tu odezvu, jakou redaktoři čekali. Slovo pusátko nicméně patrně vstoupí do dějin českého Internetu.

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

  • Denis

    Krávovina na n-tou. Stejně tak jako uplými podprsenkami docílíte větších prsou, ale později vám budou viset jak psí uši, tak stejně tak bych to viděl zde u těch rtů, který budou po přestání používání vytahaný jak… No ať si každý doplní sám :)

Nahoru