Dnes vyšlo 15 článků

Český internet bude měřit Gemius

Český internet bude měřit Gemius

Společnost Gemius zvítězila ve výběrovém řízení a stane se dodavatelem oficiálního měření návštěvnosti internetu v České republice.

Sdružení pro internetovou reklamu zvolilo za vítěze tendru v oblasti měření tuzemského internetu a nestal se jím nikdo jiný než Gemius se svým partnerem – agenturou Mediaresearch.

Vítěz výběrového řízení bude zajišťovat měření návštěvnosti internetu v ČR v letech 2015-2016 s možností prodloužení o další dva roky.

Gemius tak porazil svého letitého rivala – významnou agenturu TNS Aisa, která z téměř rok trvajícího výběrového řízení odstoupila pouhé tři dny před zveřejněním výsledků.

O společnosti Gemius

Gemius je obchodně poradenská společnost poskytující data, řešení a doporučení v oblastisprávy online reklamních kampaní, monitoringu a analýzy webových stránek či profilůinternetových uživatelů. Informace poskytnuté společností jsou základem pro každodennímarketingové a e-commerce aktivity téměř 2 000 firem z odvětví financí, telekomunikací, IT, obchodu, FMCG, automobilového průmyslu, farmaceutiky, předních reklamních agentur a reklamních sítí, mediálních domů, vydavatelů a zadavatelů reklamy z celého světa.

Gemius působína 30 trzích v Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Prostřednictvím lokálních poboček ve více než 12 státech spolupracuje s profesními organizacemi věnujícími se globálnímu a lokálnímu rozvoji internetového trhu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru