Český herní distributor Špidla hodlá v březnu vydat hned několik českých her pro ženy

Známá česká společnost Špidla Data Processing s.r.o. tento měsíc hodlá rozpoutat herní peklo. Pro milovníky logických her a adventur nastanou doslova žně. Ostatně sami se podívejte na: https://spidla.cz/hry-v-trafikach/.

Vše začalo logickou hrou Smajlící, které se objevila v trafikách již 7. března 2013 (pozn. Špidla Data Processing s.r.o. prodává své herní tituly primárně v trafikách). Za pár dní má pak vyjít strašidelná adventura Zloději duší, která vychází ve sběratelské edici (obsahuje navíc další kapitolu a bonusový obsah). Konkrétně na pultech tuto hru uvidíte dnes.

Aby toho nebylo málo, tak dva dny poté, 14. března 2013, vychází další hra, která provětra vaše mozkové závity. Jmenuje se Noc plná kouzel. Je to taková pohádka o budování kouzelného města jedné čarodějky. Velice milá a roztomilá hra. Následuje detektivní hledačka Šerif Standa (vyjde 21. 3. 2013) a povedená strategie ve stylu Tower Defense s názvem Zahrajem si na vojáky (v obchodech již od 26. 3. 2013). Pro milovníky budovatelských strategií je pak připravena Dobrá kavárna (28. 3. 2013).

O Špidla Data Processing s.r.o.

Společnost Špidla Data Processing s.r.o. byla oficiálně založena v roce 1999, neoficiálně funguje o něco déle (cca od roku 1995). V čele stojí Ing. Radek Špidla. Společnost se zaměřuje na výrobu a distribuci (nejen českých) her a programů pro děti a vydává také spousty titulů pod hlavičkou edice Hráčův ráj. Zároveň však distribuovala i CD-ROMy Český výběr, zaměřené na neherní software. V současnosti se zaměřuje na distribuci počítačových her zaměřených na ženy (adventury, logické hry a jiné herní oddechovky). Specialitou Špidla Data Processing s.r.o. je právě fakt, že dodává své počeštěné herní tituly do trafik. Můžete si je tak zakoupit téměř ve všech stáncích PNS (První novinová společnost a.s.). Hry si však mohou hráči zakoupit také prostřednictvím premium SMS přímo na webu Spidla.cz. Na těchto stránkách naleznou zákazníci také vždy hodinovou demoverzi všech her. Mohou si je tak vyzkoušet předtím, než za ně zaplatí. Hry jsou omezeny pouze herní dobou (1 hodina). Nejedná se tedy o osekané verze her, ve kterých byste nemohli vyzkoušet všech, co hra nabízí.

Komentáře

Nahoru