Dnes vyšlo 15 článků

Československý startup s produktem bojujícím proti prokrastinaci hledá podporu na Kickstarteru

Plánování, rozvíjení nápadů, budování dobrých návyků, péče o fyzické zdraví, relaxace. Přesně těmito slovy by se dal charakterizovat motivační diář, se kterým konečně přestanete prokrastinovat.

Ephemeris je speciální deník, o kterém pravděpodobně sníte už několik let. Nejenže vám pomůže s dosažením vašich cílů, ale také vám otevře cestu ke šťastnému a vyváženému životu. Pokud máte před sebou krátkodobé či dlouhodobé cíle, musíte za ně bojovat. Nicméně hlavním nepřítelem v tomto těžkém boji se stává otálení a prokrastinace. Z tohoto důvodu byste si měli osvojit pozitivní návyky a diář Ephemeris vám podává pomocnou ruku.

ephemeris

Diář, který vymyslel československý tým, je postaven na ověřených principech produktivity a byl navržen tak, aby vám pomohl udělat více věcí. Uvědomíte si, co je pro vás v životě skutečně důležité. Ephemeris je nástroj pro lidi, kteří chtějí mít vše uloženo na jednom místě (ručně psané poznámky, pocity, cestovní zážitky, vzpomínky, zvyky, cíle atd.). Zde můžete nahlédnout, jak diář vypadá uvnitř.

  • Plánování malých kroků k vytvoření nových návyků je založeno na strategii Jerryho Seinfelda.
  • Nastavíte si hlavní úkoly na dny, týdny a měsíce.
  • Zhodnotíte, jaký byl uplynulý den.
  • Naplánujete si cvičení či relaxaci.
  • Přečtete si inspirativní citáty, které vás budou motivovat.
  • Odstraníte překážky, které vám brání v dosažení toho, co chcete.

ephemeris 02

Diář je vyroben z vysoce kvalitního materiálu příjemným na dotek. Vyznačuje se luxusním designem. Vybrat si můžete ze dvou variant, a to je plánovač s 236 stranami (roční) anebo s 118 stranami (půlroční). K dispozici je každá varianta ve čtyřech barvách (modrá, bordo, hnědá a světle růžová).

ephemeris 05

Československý startup nyní hledá podporu na crowdfundingovém portálu Kickstarter.com a má za cíl vybrat 25 tisíc dolarů. Pro prvních 100 lidí, kteří podpoří tuto kampaň, si startup připravil 100 unikátních, ručně vyrobených per. Pro ženy je pero vyrobené z olivového dřeva a pro muže z černého ořechu.

ephemeris 04

Za tímto projektem stojí tým šesti mladých profesionálů, kteří mají pocit, že obyčejný diář je nedostačující. Po celém světě existují stovky milionů lidí, kteří bojují s plněním úkolů včas. A diář Ephemeris má tento problém vyřešit.

tým

Komentáře

Nahoru