Dnes vyšlo 15 článků

Československo našlo talent: Policista s klavírem

Další pokračování show Československo má talent se pravděpodobně zatím nepřipravuje. Malý casting si ale přesto střihl policista v ulicích hlavního města. Klavír jeho mistrným hmatům odolával jen velmi těžko. Ostatně sami se můžete přesvědčit.

Projekt Piana v ulicích sklízí úspěch

Projekt kavárníka Ondřeje Kobzy sklízí nečekaný úspěch. V lidech se nezapře jejich sociální cítění. Ostatně již Aristoteles mluvil o tom, že člověk je Zoon Politikon, tedy společenská bytost.

Lidé si mohou díky vtipně rozmístěným klavírům v pražských ulicích na chvilku odpočinout a pobavit se buď hrou na piáno anebo poslechem či zpěvem. Oživení veřejného dění se takto podařilo zcela dokonale.

Policista by měl změnit povolání

Jestli se jedná o skutečně vynikajícího policistu, posoudíme asi stěží. Hudebně ale dostal do vínku skutečný talent. Zpříjemnění denní pochůzky v podobě hry na piáno nás o tom jednoznačně přesvědčilo. Koncertní sál a ovace frenetického publika by pravděpodobně muži zákona neunikly! Takto by se do ulic mohla instalovat třeba tato značka…

Policista hudebníkPokud si chcete poslechnout plánované vystoupení na piáno, tak Benefiční koncert lidí bez domova se koná na Václavském náměstí v úterý 17. prosince.

Zdroj: https://www.examiner.com/article/apple-to-monitor-music-will-icloud-become-the-icop

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru