Dnes vyšlo 15 článků

Česko se diví: Pražští policisté pokutují pizzu

Máme tu jednu aktuální zprávičku, která se v příštích dnech určitě bude šířit po českém internetu. Je to sice zpráva jako dělaná pro TV Hovna, ale virál z ní bude jistě dobrý. Jde o to, že v Praze na Smíchově policisté pokutovali pizzu. Kouřila totiž na zastávce.

Stefan Berec si šel takhle po Praze, když se mu naskytl velice neobvyklý pohled. Městská policie na zastávce dávala pokutu pizze. Pizza si totiž zrovna dala šlofíka a zakouřila si. A na zastávce se kouřit pochopitelně nesmí. Tyhle zákazy platí jak pro lidi, tak pro pizzy.

pizza-smichov

Stefan měl v tu chvíli naštěstí všech pět pohromadě, a tak se ihned vcítil do role profesionálního fotografa a celou událost zdokumentoval. Fotku umístil na svůj Facebook, kde se postupně začíná stávat českým hitem. Možná je jen otázkou času, kdy se dostane do zahraničí.

Stefanova fotka v Metru

Podle všeho by měla Stefanovi přinést i slávu. Jeho fotografie, u které bude uveden jako autor, se má objevit v dnešním čísle deníku Metro. Na Facebooku si totiž jeho fotky všiml redaktor Metra Petr Holeček.

denik-metro

Pizza prý kromě kouření byla i pěkně ožralá. Jak psal Stefan, chvíli se jí zastával, ale „byla fakt na šrot“. Václav Hoš zase píše, že se není čemu divit, když je čerstvě upečená na lávových kamenech, ještě se z ní kouří.

pizza-obcanka

Komentáře

Nahoru