Dnes vyšlo 15 článků

České menstruační kalhotky Snuggs získaly investici 8 milionů na expanzi do zahraničí

České menstruační kalhotky Snuggs získaly investici 8 milionů na expanzi do zahraničí

Dobrý nápad na podnikání nemusí zůstat jen v tuzemsku. Menstruační kalhotky, které nahrazují klasické vložky a tampony, si mnoho žen oblíbilo a koupilo. Firma Snuggs vyrábějící tyto kalhotky plánuje expanzi na zahraniční trhy. Této skutečnosti vděčí firma získaným investicím z českého investičního fondu Nation1 a Martina Rozhoně. Snuggs získala investici ve výši 8 milionů korun.

Je známo, že menstruační pomůcky se velmi těžko recyklují, prakticky je to nemožné. Vzniká tak obrovské množství odpadu, se kterým si nevíme rady. Menstruační kalhotky se s tím dovedou poprat a podílí se na záchraně životního prostředí a ekologického menstruování. Kalhotky Snuggs jsou také prospěšné zdraví. Vložky a tampony jsou napuštěny chemickými látkami, které do těla nepatří a mohou způsobovat gynekologické problémy.

Investice ve výši 8 milionů plánuje firma vložit do expanze v zahraničí. Firma si vede naprosto skvěle, protože existuje pouhých 7 měsíců – resp. Před 7 měsíci jste si mohli první kalhotky zakoupit. Nyní už má firma na kontě 10 000 prodaných kalhotek. Kalhotky Snuggs si vyzkoušet nemůžete, protože se zatím prodávají pouze na e-shopech. Můžete sehnat celkem 3 varianty kalhotek – s malou, střední a nově i s velkou absorbcí.

Kalhotky Snuggs snoubí moderní technologie, přirozenost a ekologii. Kalhotky jsou vyráběné v černé barvě a v jedno střihu. V budoucnu se budou produkty rozšiřovat – přibydou nové střihy a barevná provedení.

Zdroj,foto: getsnuggs.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru