Česká televize připravuje time-shift v iVysílání

Česká televize (ČT) plánuje v letošním roce spustit několik novinek týkajících se iVysílání. Jednou z nich je i tzv. time-shift. Což je funkce, která vám během živého vysílání umožní vrátit se zpět v rozkoukaném pořadu a tak prakticky nikomu nic neunikne.

Znamená to, že když se budete dívat na živé vysílání ČT24 nebo na nějaký sportovní přenos, budete mít možnost vrátit se až tři hodiny zpátky v čase, uvedla minulý týden pro týdeník Strategie Pavlína Kvapilová, výkonná ředitelka Nových médií.

Změny jsou naplánované i u archivu iVysílání, který se letos rozroste o některé pořady natočené do roku 1992. Diváci tak mohou například vidět seriály typu Nemocnice na kraji města, Rozpaky kuchaře Svatopluka, Panoptikum města pražského nebo starší pohádky.

Zdroj: https://strategie.e15.cz/zpravy/ct-modernizuje-web-a-chysta-zmeny-v-ivysilani-956910

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru