Česká spořitelna: Zajímá vás, za co v bance platíte? Obraťte se na tiskový odbor

Česká spořitelna: Zajímá vás, za co v bance platíte? Obraťte se na tiskový odbor

Česká spořitelna stále je a ještě chvíli bude jedničkou mezi tuzemskými bankami. Zastaralá a nepřizpůsobivá instituce již nějakou dobu zažívá odliv klientů, a jak se zdá, spořku to netrápí.

 

Jinak by se ke svým klientům totiž chovala jinak. Česká spořitelna, synonymum pro největší českou banku, se pyšní také jedněmi z nejdražších bankovních poplatků. I přesto u ní má uložené peníze téměř 5 milionů klientů. Šílené číslo.

 

Jako výkřik do tmy působí několik statistik ze srpna roku 2014, kdy po dalším zdražení poplatků spořka přišla o největší odliv klientů za poslední dobu. Nyní přijde i o další a snad si její klienti konečně uvědomí, že u České spořitelny je něco shnilého. Takovou odpověď od ní dostal Tomáš Čupr, zakladatel Slevomatu a DameJidlo.cz. Zajímalo ho jen, za co si banka účtuje tisícovku při příjmu zahraniční platby.

12

 

Chcete vědět, za co platíte 1000,- u přijmutí zahraniční platby? Pracovníkům spořky sponzorujete oběd. Nebo výlet do vinárny. Nebo kulečník. Přece jenom, zahraniční platbu člověk nemá každý den.

Foto: wikimedia.org

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru