Dnes vyšlo 1 článků

Česká společnost Sklizeno se chystá na Slovensku otevřít první pobočku

V současné době se lidé více zajímají o své zdraví, hlavně tedy o to, jaké potraviny dát do úst a jaké ne. Společnost Sklizeno už má jasno a chystá se otevřít novou pobočku na Slovensku.

Sklizeno se spoléhá na lokální potraviny z místních farem, proto je mnohem zdravější alternativou k tradičním hypermarketům, kde je kvalita masa a zeleniny často zpochybňována. Je jen otázkou, zda české Sklizeno bude úspěšné, protože se poblíž bude otvírat bratislavský Freshmarket.

Sklizeno nabízí velmi kvalitní potraviny od farmářů a pěstitelů

Sklizeno přináší opravdové jídlo na váš stůl. Opravdové, protože je produktem především malých a středních sedláků, farmářů, pěstitelů a výrobců převážně z regionu, kteří se do konvenční prodejní sítě jen těžko dostanou. Opravdové, protože vzniká podle staletí prověřených postupů a receptur, bez použití zbytečných konzervantů, náhražek, škodlivých éček a dalších chemikálií, pouze za použití kvalitních surovin, které byly vyprodukovány převážně lokálně a nemusely na váš talíř cestovat přes půl světa. Potraviny, které najdete v prodejní síti Sklizeno jsou výsledkem poctivé práce, řemeslného umu a často rodinné tradice.  Veškeré potraviny mají přirozenou chuť a kvalitu nelze nahradit chemickým koktejlem.

V současné době má Sklizeno 18 prodejen

Sklizeno má celkem 18prodejen, většina z nich je provozována na bázi franšízy. Síť farmářských obchodů loni zdvojnásobila tržby na 150 milionů korun. Letos plánuje tržby zhruba čtvrt miliardy korun.

img00091Zdroj: Startitup

 

Komentáře

Nahoru