Česká společnost ABB získala už podruhé ocenění Czech Business Superbrands 2016!

Česká společnost ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí. To, že tato společnost patří mezi nejlepší značky v České republice potvrdila díky prestižního ocenění Czech Business Superbrands, které tato společnost získala už podruhé!

Toto ocenění uděluje nezávislá mezinárodní organizace Superbrands. Díky tomuto ocenění se česká společnost ABB zařadila mezi nejlepší značky na českém trhu v kategorii Business. 

„Velice si vážíme tohoto prestižního ocenění, které potvrzuje silné postavení společnosti ABB. Na českém trhu působí ABB již více než 20 let, má zde sedm výrobních závodů a čtyři centra pro výzkum a vývoj a patří mezi nejvyhledávanější zaměstnavatele,“ uvádí Lucie Melicharová Jandová, ředitelka marketingové komunikace a PR v ABB Česká republika.

Výběr značek probíhal v několika etapách

Výběr značek v České republice probíhal v několika etapách. Úřad průmyslového vlastnictví nejdříve uvolnil databázi přibližně jednoho milionu registrovaných obchodních značek a z nich bylo vyčleněno padesát tisíc nejrespektovanějších jmen. V letošním ročníku komise vybírala ty nejúspěšnější ve 180 kategoriích z přibližně tisíce finálně nominovaných B2B značek.

ABB ČR byla vybrána z 50 tisíc nejrespektovanějších společností

Značky jsou pro toto ocenění nominovány na základě odborných kritérií, z čehož vyplývá fakt, že společnosti nemohou o nominaci žádat. O udělení Business Superbrands Award rozhoduje v návaznosti na nominaci podloženou obchodními výsledky expertní skupina Business Brand Council tvořená 16 odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, špičkovými kreativci a význačnými experty na oceňování značek. Kategorie Czech Business Superbrands pro značky v B2B segmentu byla poprvé vyhlášená v roce 2014. 

Projekt si získal celosvětové uznání a cena Superbrands Award je dnes respektována ve více než 90 zemích na pěti kontinentech.

???????????????????????????????????????????

Komentáře

Nahoru