Dnes vyšlo 15 článků

Česká mobilní aplikace MyStay rozvíjí hotelový trh v jihovýchodní Asii

Společnost, která vyvinula mobilní aplikaci MyStay se nedávno účastnila obchodní mise a výběru do prestižního malajského akceleračního programu MaGic (Malaysian Global Innovation & Creativity Centre). Česká firma byla úspěšná a nyní má na svém kontě už první podepsané smlouvy s hotely, které se nachází v jihovýchodní Asii.

MyStay je mobilní aplikace od společnosti SixStars, která se snaží zpříjemnit pobyty tisícům hotelových hostů denně pomocí mobilní aplikace. Tuto aplikaci si hosté před příchodem stáhnou a využívají ji během svého pobytu jak v hotelu, tak i mimo něj.  Během roku se aplikace rozšířila do více než 20 hotelů, včetně 5* Chateau Mcley, designového hotelu UNIC nebo karlovarského Thermalu.

Reception-Minister-of-Forreign-Affairs-CR-Czech-Ambassador-in-KL-Minister-of-Science-of-Malaysia-

Na fotografii je Pavlína Zychová, CEO MyStay spolu s malajským ministrem pro vědu, českým ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem a velvyslancem Rudolfem Hyklem.

Prvním klientem aplikace se stal hotel v Jakartě

Prvním klientem aplikace MyStay se stal Ra Residence hotel, který se nachází v Jakartě. Po chvilce se přidalo hned několik dalších hotelů v Kuala Lumpur, které aplikaci již testují a chystají spuštění.

„Trh v Jihovýchodní Asii je velmi dynamický s malou konkurencí, proto jsme se rozhodli zde založit i pobočku a expandovat do celého regionu, výhledově chystáme např. Myanmar,“ říká s velkým nadšením spoluzakladatelka SixStars Pavlína Zychová, která se připravuje na jednání s místními investory.

Malajský trh je velmi zajímavým a velkým trhem pro české IT firmy.  České velvyslanectví už v minulosti dokázalo úspěšně zajistit několik významných IT misí ve spolupráci s Czech ICT Alliance. Úspěch SixStars je výsledkem květnové mise z tohoto roku, na kterou navázaly konkrétní domluvené schůzky s potenciálními zákazníky i partnery.

139812045

Zdroj: eProfil

Komentáře

Nahoru