Česká kyberpunková RPG hra Dex bude už brzy dostupná v novém kabátě na PC

Dobrá zpráva pro příznivce české kyberpunkové RPG hry Dex! Hra už brzy dorazí v novém kabátě na PC. V roce 2016 bude hra dostupná i na herní konzole, jako je PlayStation 4, Xbox One, Wii U a PS Vita. A máte se na co těšit!

Již příští týden se můžete těšit na velký PC update nazvaný Enhanced Version a první datadisk s názvem Dex – Extra Outfits. Tento datadisk bude zdarma na stažení 5. října 2015 na Steamu. Tak neváhejte a využijte jedinečnou šanci a zahrajte si tento datadisk hned mezi prvníma! Další skvělá zpráva je ta, že čeští vývojáři začali pracovat s vydavatelem Badland, díky kterému se můžete těšit na Dex i na herní konzole!

„Od vydání jsme plně pracovali na opravách a přípravě této Enhanced verze hry, kde je hra konečně taková, jakou jsme si přáli,“ uvádí vývojáři

A co bude nového??

Update Enhanced Version zahrnuje plno zajímavých vychytávek a novinek. Rozhodně nebudete litovat.

Dex-Enhanced-Version_2

Těšit se můžete například na:

  • Manuální ukládání kdykoliv během hraní
  • Nové uživatelské rozhraní a lepší podporu pro gamepad
  • Vylepšení AI protivníků
  • Možnost střílet během chůze a chůze v přikrčení
  • Podporu pro Steam achievmenty, odznaky a sběratelské karty
  • Vylepšenou českou lokalizaci
  • Lokalizaci do německého, francouzského a maďarského jazyka
  • Přepracované ozvučení celé hry

Dex-Enhanced-Version_achievments

Ve stejný den vyjde také první datadisk!

První datadisk s názvem Extra Outfits vyjde ve stejný den jako PC update. A na co se můžete těšit v prvním datadisku? Datadisk přinese do hry tři nové obleky, které značně mění možnosti, jak hrou projít. Záleží jen na tom, jakým stylem hru hrajete. První je pancéřovaný krunýř Euroforce, jehož rukávy jsou uzpůsobeny k odrážení nepřátelských kulek. Druhým oblekem je Samio, který svému nositeli umožňuje dokonalé soustředění v kyberprostoru a značně ulehčuje hackování. Posledním oblekem je InvisiSuit, který rozšiřuje možnosti stealth průchodu hrou. Tento mocný kyber-oblek vám umožní dokonale splynout s okolím, pokud se nepohybujete. Všechny tři obleky jsou uloženy na tajném místě a cesta k nim vede skrze nové dobrodružství.

Dex-Extra-Outfits_1

A pokud je tato hra pro vás úplnou novinkou, můžete si jí stáhnout a vyzkoušet na stránkách Steamu.

Zdroj: Dex tisková zpráva 29. 9. 2015

Komentáře

Nahoru