Česká kniha “Konec prokrastinace” už i v Silicon Valley

Prokrastinací dnes trpí v podstatě každý. I přesto že se nejedná o nemoc, dokáže zavinit spoustu nepříjemností. Od pozdního odevzdání seminárky, až po nedodržování cílů jak v osobním, tak pracovním životě. Ačkoli takový člověk může být označen za lenocha, ve skutečnosti jen není schopný dotáhnout věci do konce. Ale chce. Za to líný člověk nic ve skutečnosti dělat nechce.

Stejný problém kdysi řešil i Petr Ludwig. Nesplněné osobní i kariérní cíle mu začaly vadit, a tak se ponořil do studia, v té době ještě u nás méně známého pojmu, prokrastinace. Do boje proti odkládání se pustil naplno a brzy o svých poznatcích vydal knihu Konec prokrastinace. Ta se hned stala nejprodávanějším kouskem v českých knihkupectvích a začala být překládána do dalších jazyků.

Boj proti prokrastinaci už i v USA

Boj proti prokrastinaci v Silicon Valley

Petr se chytil šance a rozjel řadu seminářů. Ty se i po dvou letech od vydání knihy stále plní a on sám už zaměstnává vlastní školené přednášející, osobně už by na to nestačil.

Že je se jedná o světové téma svědčí i nedávný přesun části týmu do nových kanceláří v Kalifonii. A  to rovnou do centra byznysu Silicon Valley. Zde plánují vzdělávat zaměstnance světových značek sídlících právě v tomto slavném městě. Projekt Procrastination.com byl připravován přes půl roku a to, že se firma vydala správným směrem, dosvědčují už první prodané lístky na semináře. Tým v USA se soustředí právě na přednášky a propagaci knihy, sám Ludwig zatím zůstává doma

Další zastávka – Francie

Petr Ludwig se však neplánuje zastavit jen v USA. Kniha si už získala fanoušky v Rusku a plánuje se překlad do francouzštiny. Už je v přípravě i forma e-learningu na stránce Procrastination.

Zdroje: procrastination.com, konecprokrastinacejdipracovat

Komentáře

Nahoru