ePojisteni.cz Jana Bárty se stalo sponzorem fotbalové ligy

Titulárním partnerem České fotbalové ligy byl v letech 1997 až 2014 pivovar Gambrinus, který v následujících dvou letech nahradila loterijní skupina SYNOT. Už potřetí mění liga svůj název, neboť nyní se partnerem stává velký internetový vyhledávač pojištění, který je pod křídly známého podnikatele Jana Bárty. Česká fotbalová liga bude hrát pod názvem „ePojisteni.cz liga“.

„Detailní informace týkající se financí nezveřejňujeme. Nicméně jedná se o intence dřívějších kontraktů,“ dodal na tiskové konferenci předseda Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda.

football-452569_1280

ePojisteni.cz liga, Zdroj: Pixabay

Společnost SYNOT, která údajně vkládala do ligy 60 milionů korun ročně, se rozhodla spolupráci předčasně ukončit kvůli zvýšenému zdanění hazardu. SYNOT měl smlouvu s ligou podepsanou na čtyři roky. A na její místo nastoupila společnost ePojisteni.cz, se kterou liga uzavřela smlouvu na další dva roky. Je to překvapení, protože ještě počátkem června se spekulovalo o tom, že sponzorem se stane čínská firma.

„Jednání s čínským partnerem pokračuje, ale tady byla konkrétní a lukrativní nabídka. Cítili jsme, že ePojisteni.cz je ta správná a transparentní firma, kterou nikdo nezpochybní,“ dodal Miroslav Pelta, předseda Fotbalové asociace ČR. „Je to ryze česká společnost. Největší prodejce povinného ručení. Takže je to silná firma, která navíc ještě roste. Jak říká můj syn, když to má na začátku e, tak je to internet, a to je dobré. Věřím, že jsme získali firmu, která pomůže zvýšit důvěryhodnost ligy. Cítím, že mají chuť se na rozvoji českého fotbalu podílet.“

Společnost ePojisteni.cz, která je považována za největšího poskytovatele pojištění, spadá společně s ostatními servery, jako jsou Uspory.cz, Tarifomat.cz, eSpoluprace.cz, Slevin.cz či Cenyenergie.cz, do holdingu NetBrokers. Český internetový gigant se snažil najít cestu, jak se posunout dál, a tak se rozhodl zabrouzdat do oblasti fotbalu.

„Základna fotbalu je pro nás velice zajímavá a samostatnost ligy byla pro nás impulsem,“ prozradil Dušan Šenkypl, ředitel společnosti ePojisteni.cz. „Chci sehnat padesát a více milionů. Dal jsem si to za úkol a myslím, že ho dokážu splnit.“

Poskytovatel pojištění se bude soustředit také na mládežnický fotbal, jemuž chce poskytnout oporu. A v neposlední řadě je připraven nabízet své služby fotbalistům, protože nechce, aby zbytečně přepláceli své pojistky.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru