Dnes vyšlo 15 článků

Česká firma Socialbakers získala investici ze zahraničí. Společnost Index Ventures investuje do Socialbakers 6 milionů dolarů

Firma Socialbakers, zabývající se analýzami sociálních sítí dnes oznámila, že získala dalšího významného investora.

Poslední investicí byly 2 miliony dolarů od investiční společnost Earlybird Venture Capital. Dnes ji následovala společnost Index Ventures, která do Socialbakers napumpuje 6 milionů dolarů společně také s dalším investorem Early Bird Ventures, který dřívě zaionvestoval do Socialbakers 2 miliony dolarů (tehdy se k investici přidala také firma Runway Capital Partners). CEO Socialbakers Jan Řežab říká, že použije tyto nově nabyté peníze k udržení stávající trendu růstu společnosti, stejně tak jako k zlepšení stávajících produktů.

O Socialbakers

Socialbakers je původně český startup. Firmu založil Jan Řežáb společně s dalšími třemi spolupracovníky roku 2009. Socialbakers poskytuje firmám společnostem analytické nástroje sloužící k monitorování sociálních sítí (Facebook, Twitter, Youtube) a volně dostupné statistiky zahrnující sociální sítě jako Facebook, Twitter, Google +, Youtube, LinkedIn. Socialbakers má 160 zaměstnanců s deseti kancelářemi po celém světě. Stránky firmy naleznete na www.socialbakers.com.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru