Dnes vyšlo 1 článků

Česká firma Sipral slaví 25 let a buduje své jméno napříč Evropou

V posledních 25 letech se česká společnost Sipral rozrostla ze tříčlenného na dvousetčlenný tým a obrat zvýšila zhruba tisíckrát. Aktuálně pracuje s významnými architekty Bjarke Ingelsem, Jeanem Nouvelem a Frankem Gehrym. Podle zakladatele Leopolda Bareše úspěch tkví v odvaze, preciznosti a štěstí pracovat ve správnou chvíli se správnými lidmi.

Společnost začínala v pražském bytě na Vinohradech, přičemž první realizace se týkaly tvarově složitých světlíků fungující dodnes bez jakýchkoliv problémů. Česká firma Sipral zabývá dodáváním obvodových plášťů budov ze skla a lehkých kovů. A v její kompetenci je také tvorba unikátních fasád, například pro nejmodernější dánskou spalovnu odpadů, luxusní rezidenční projekt v Londýně či multifunkční arénu v Paříži.

sipral-25-leopold-bares

„Od počátku je přidanou hodnotou naší společnosti důraz na hledání individuálních, nestandardních řešení. To, co nám nakonec napříč trhy dodnes přináší nové zakázky a klienty, jsou originální, inovativní nápady,“ hodnotí zakladatel společnosti Leopold Bareš.

V letošním roce společnost oslavila 25 let své existence, přičemž oslava se nesla v duchu poděkování lidem v týmu. Leopold Bareš, zakladatel společnosti, a Radim Koštial, výkonný ředitel společnosti, vyjádřili poděkování stávajícím i bývalým zaměstnancům.

sipral-25-oslava-vyroci

 „Letos dosáhneme obratu ve výši téměř 900 miliónů korun, bezhlavě dopředu se ale neženeme. Naopak se nyní soustředíme na dílčí změny fungování společnosti, které nám umožní bez problémů růst. Provedli jsme řadu organizačních změn a v současnosti měníme strukturu a role v naší strategické dceřiné firmě Sipral UK – i po Brexitu je pro nás britský trh velice důležitý. Zároveň jsme začali aktivně budovat naše jméno v dalších strategicky důležitých teritoriích, jako je Skandinávie a západní Evropa. A snažíme se být i u významných projektů na domácím trhu,“ prozrazuje Radim Koštial, generální ředitel Sipralu.   

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru