Česká firma LIFT OFF vymyslela revoluční modulární batoh

Česká společnost LIFT OFF byla založená v roce 2010 partou kamarádů, kteří se věnují cyklistice. Už od svého počátku se společnost specializuje na výrobu elegantních brašen a dalších stylových doplňků na kolo, které se stanou vašim společníkem na vyjížďkách po městě.  

„Můžeme pyšně říci, že jsme jako první na světě vytvořili brašnu, která kombinuje klasickou kabelu přes rameno s cyklistickou taškou. Ale představit tento produkt a vůbec si začít říkat LIFT OFF vyžadovalo spoustu tvrdé práce (víc, než jsme si kdy dokázali představit), pokusů, omylů a mnoho probdělých nocí,“ dodal jeden ze zakladatelů firmy.

actinaut

ACTINAUT, Zdroj: LIFT OFF

V letošním roce společnost vynalezla nadčasový modulární batoh, jehož části si budete moci sestavit podle svých představ. V praxi to znamená, že si budete moci batoh sestavit z částí, které budete využívat. V předprodeji za něj zaplatíte od 3 888 Kč do 6 318 Kč. A oficiální prodej bude zahájen na konci léta, přičemž cena bude potom od 5 994 Kč do 9 990 Kč.

Počátkem léta byla vypuštěna kampaň LIFT OFF TOUR 2016, která má představit modulární batoh v několika evropských zemích. Partnery této akce jsou známé značky, jako například MANA, Bang & Olufsen, Mini, ZEW, FESTKA či Etnetera Logicworks.

urbanaut

URBANAUT, Zdroj: LIFT OFF

Konstrukcí unikátního batohu je platforma NAUT, která představuje nosič všech modulů LIFT OFF. Oceníte vyztužená pevná záda a prodyšné polstrování. Samozřejmostí je perfektní ergonomie, která neškodí zádům. Batoh si nastavíte podle svých potřeb, tedy přes nastavitelný hrudní pás a odepínatelný bederní pás.

acti urbanaut

ACTI URBANAUT, Zdroj: LIFT OFF

Pro náročné jedince je připraven modul URBA, který je po funkční a kvalitativní stránce na vysoké úrovni. Voděodolné pokrytí chrání vaši výbavu. Vnitřní části jsou praktické a zajišťují skvělou organizaci. Dokonce máte k dispozici prostor pro 17palcový notebook. Obsah batohu je snadno přístupný přes otevíratelné okno. Modul URBA můžete využít také jako kufr, protože disponuje bočním madlem a krabicovým provedením. Nemusíte se obávat ani cestování v noci, protože černý modulární batoh má reflexní část.

Backpack Urban – Naut from Lift Off on Vimeo.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru