Dnes vyšlo 1 článků

Česká crowdfundingová platforma Fundlift je spuštěná

Finanční skupina Roklen a investiční skupina Rockaway už několik let spolupracovaly na vývoji finanční platformy. Koncept projektu Fundlift byl představený téměř před rokem, ale zákazníci si museli na oficiální spuštění počkat. Od 31. května je první verze k dispozici, přičemž nabízí takzvané crowdfunding investice do nápadů. A výměnou za investici můžete získat přímý podíl v daném projektu.

V České republice se CEO projektu stala Andrea Lauren, která více než dva roky pracovala na pozici managing director ve firmě Roklen Fin. A právě skupina Roklen má primárně pod svými křídly nově vzniklý portál, přičemž se bude starat o kompletní proces plateb. Veškeré platby budou řízeny na základě licence, kterou vydala Česká národní banka.

fundlift

Fundlift

V posledních letech je o crowdfunding velký zájem, který neúprosně roste. A crowdfundingový portál Fundlift předpokládá, že do 7 let by mohl generovat až 100 miliard korun.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru