Dnes vyšlo 15 článků

Češi šetří celoročně díky slevovým kódům

Předvánoční slevy jsou jistě dobrým lákadlem na zákazníky, avšak Češi jsou zvyklí nakupovat ve slevách celoročně. V supermarketech skupují zboží, které viděli v akčních letácích, a na internetu využívají slevové kódy.

Zatímco některé slevy snižují ceny jen tak na oko (obchodníci často věc nejdříve zdraží, aby ji pak mohli zlevnit), u slevových kódů je účinek jistý. Při zadání totiž přímo vidíte, jak se částka snížila. Někdy se jedná o pár procent, jindy o desítky.

Co je to ten slevový kód?

Jedná se o kombinaci čísel a písmen. Někdy jsou slevové kódy čistě náhodnou směsí znaků, jindy se jedná o určité slovo (kódem může být např. „VANOCE2016“).

Jak slevový kód použít?

Když ho máte, stačí jej vložit do příslušné kolonky při objednání. V některých e-shopech se zadává ještě před zadáním adresy, v jiných až téměř na konci celého cyklu. Nemusíte ale mít strach, že byste kolonku nenašli.

Kde ho vzít?

Na internetu. Někdy dávají slevové kódy do různých online obchodů k dispozici blogeři či YouTubeři, jindy je objevíte v různých diskuzích, ale největší koncentraci shromažďují specializované slevové portály.

Největší český slevový portál se jmenuje SlevovyKupon.net a aktuálně je na něm přes 1 300 kuponů.

slevovy-kupon

Dá se použít pro nákup vánočních dárků?

Proč by ne? Slevové kupony se dají využívat celoročně. Každý z nich má samozřejmě jen omezenou platnost, ale pokud si budete vybírat na zmiňovaném největším českém slevovém portálu, určitě nenarazíte na žádný neaktuální.

SlevovyKupon.net obsahuje kódy do většiny nejoblíbenějších českých e-shopů. Například Mall slevový kupon zaručuje 6 % slevu, 4 % dostanete na zboží z Kasy.

Chcete raději vzorek zdarma či jinou akci?

Na SlevovyKupon.net najdete kromě samotných kupónů ještě několik dalších zajímavých věcí. Mají tam přehled jiných slev a akčních nabídek, soutěží a také vzorků zdarma. Prozkoumejte to sami!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru