Češi preferují notebooky Lenovo

Agentura TNS Aisa pro společnost Lenovo zpracovala docela zajímavý výzkum o tom, po jakém notebooku by Češi nejčastěji sáhli. Zeptali se více než 600 obyvatel naší republiky ve věku od 15 do 50 let. A výsledek? Lenovo jasně vede.

Celkem 54 % dotazovaných lidí uvedlo, že by při koupi nového notebooku nejdříve uvažovali o Lenovu, Lenovo se zároveň může chlubit tím, že je nejznámější značkou notebooků v České republice.

„Jak ukazují výsledky průzkumu, zlepšuje se průběžně nejen znalost značky Lenovo, ale také uživatelská zkušenost a loajalita k notebookům Lenovo napříč všemi věkovými kategoriemi, což nás velmi těší,“ říká Lucie Hajdová, marketingová manažerka Lenovo Česká republika.

Lidé znají především známé řady ThinkPad a IdeaPad. Více než třičtvrtiny lidí, kteří noťas od Lenova vlastní, by značku doporučily svým přátelům a známým.

ThinkPad_Yoga_lifestyle

Řada ThinkPad je tu s námi už spoustu let, během kterých se dočkala mnoha inovací

„Neustále inovujeme a rozšiřujeme produktové portfolio, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout ta nejvýkonnější a nejmodernější zařízení. Letos jsme například představili novou generaci vybraných notebooků řady ThinkPad,“ doplňuje Lucie Hajdová.

A co vy? Taky máte takový pocit, že všude kolem se to jen hemží notebooky Lenovo?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru