Certifikát „Prověřená společnost“ usnadňuje jednání s klienty

Firmy, které získají certifikát Prověřená společnost, jsou oproti konkurenci o krok napřed. Potencionální obchodní partneři a klienti se totiž ještě před prvním jednáním mohou na stánkách www.proverenaspolecnost.cz ujistit, že budou spolupracovat s důvěryhodným partnerem.

Dobrá komunikace na začátek obchodních jednání rozhodně usnadňuje další spolupráci. Když zákazník vidí, že jedná se zástupci „Prověřené společnosti“ odpadají počáteční obavy a nejistota. „Certifikát prověřená společnost” totiž není pro každého. Získat jej mohou pouze firmy a podnikatelé, o nichž na internetu nekolují žádné negativní informace, a je tak zřejmé, že si zakládají na poctivosti a dobrém vztahu s klientem,“ upřesnil Tomász Kwiek z Centra výzkumu názoru klientů, které projekt „Prověřená společnost“ do ČR přivedlo.

proverena_spolecnost

 „Poctiví podnikatelé od nás neobdrží pouze certifikát, který si mohou vystavit v kanceláři, ale vizitka jejich firmy je také zveřejněna na stránkách www.proverenaspolecnost.cz, které denně navštíví až třicet tisíc potencionálních klientů a obchodních partnerů, kteří si chtějí ověřit, zda spolupracují s důvěryhodným partnerem,“ doplnil Tomász Kwiek.

Dalším nezanedbatelným přínosem je fakt, že získání certifikátu „Prověřená společnost“ není spojeno s žádnými velkými vydáními. „Celkové náklady nepřesáhnou tisíc korun a jedná se o jednorázovou platbu. Našim cílem nebylo uvést na trh další certifikát za tisíce, který o ničem nevypovídá. Chtěli jsme poskytnout potenciálním zákazníkům přístup k souboru firem, které si zaslouží uznání za vysokou kvalitu poskytovaných služeb a jež dodržují zásady etického jednání,“ uzavřel Kwiek, s tím, že všechny podrobnosti projektu i přehled prověřených společností je k dispozici na stránkách www.proverenaspolecnost.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru