Čerstvý absolvent Hardvardu požádal o složení kostky takřka celý svět

Mladík a čerstvý abolvent hardvarské univerzity přišel se zajímavým projektem. Nazval ho „The World is Cube“. A o co v něm šlo? Při svých cestách potkal řadu lidí, půjčil jim proto do rukou jeho Rubikovu kostku. Náhodní lidé vždy provedli jeden tah. Během složení celé kostky procestoval mladík takřka půlku světa.

Škol je mnoho, avšak v tomto světě se neměří počet, ale jejich kvalita. Obecně tou nejlepší a nejprestižnější americkou školou je bezesporu univerzita Harvard, odkud vyšlo spoustu známých osob, které netřeba jmenovat. Většinou se počítá, že absolventi této školy se hnedka po ukončení studia stanou ředitelé mega-firem. Ale nění tomu tak, konkrétním příkladem je jeden harvardský student, které se místo nudného života v kanceláři rozhodl cestovat po celém světě a poznávat nové věci. Také vymyslel celkem zdařilý projekt, který nazval „The World is Cube„, což jistým způsobem také souvisí s cestováním. O co v projektu šlo? Autor během svých cest oslovoval náhodné kolemjdoucí, aby mu udělali jeden tah na Rubikově kostce. 

Celý svět skládal jednu kostku

Nyassin oslovil celkově 84 různých lidí (bez rozdílů pohlaví, věku a barvy pleti), opici a hada. Za tu dobu se setkal pouze s jedním odmítnnutím… Dá se říci, že procestoval pěkný kus světa, navštívil totiž Evropu, Afriku a Asii. Samozřejmě celý svůj projekt zdomunetoval prostřednictvím svého iPhone 5S.

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru