Černý pátek pro čínskou elektroniku začíná dříve

Černý pátek sice vymysleli v Americe, ale slaví se po celém světě. V tento den startují předvánoční nákupní horečky, a tak mnoho obchodů zlevňuje. V Americe připadá Černý pátek na den po dnu díkůvzdání, a přestože to není oficiální svátek, některé státy dávají volno státním zaměstnancům. V jiných částech světa to tak nehrotí, ale slevy jsou všude. I v Číně.

GearBest, jeden z nejoblíbenějších čínských obchodů s elektronikou a dalším zbožím, má zákazníky ve všech částech světa. Čínské tablety, mobily, hodinky a jiné gadgety si objednávají lidé z Evropy i Ameriky, a tak není divu, že GearBest Černý pátek bere jako důležitou událost.

Pátek je ovšem trochu nepřesný výraz, protože výrazné předvánoční slevy na GearBest začaly už v neděli 22. října a potrvají přesně týden do následující neděle s datem 29. října. Obchod připravil pěknou sbírku nejoblíbenějších výrobků, kterými byste mohli někoho obdarovat pod stromečkem – přehled zlevněných výrobků najdete zde.

big_promotion

Společnost většinou propaguje své smartphony, ale tentokrát mají levné projektory pro domácí kino, reproduktory, WiFi routery, klávesnice, flash disky a jiné příslušenství. Ceny jsou více než příznivé. Nakoupit můžete ještě před hektickým černým pátkem, do Vánoc vám zboží z Číny určitě stihne přijít.

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru