Dnes vyšlo 1 článků

Černý pátek a obří slevy, trend podle USA i u nás

Černý pátek a obří slevy, trend podle USA i u nás

Od dnešní osmé hodiny ranní nastanou téměř po celém světě velké slevy na vše. V Česku to je především elektronika, ale v America apod. jsou až 50% slevy na vše. V rámci černého pátku zlevnily i některé české e-shopy. 

Dnes oslavují v Americe den Díkůvzdání, což je běžně označováno jako černý pátek. U nás není tento svátek až moc rozšířený, ale přes to se dějí velké věci. Většina obchodníků zahajují gigantické slevy, na to, aby americké obyvatele naladili alespoň trochu tou nákupní atmosférou. Vše je poměrně výrazně zlevněno, takže se to i vyplatí.

České e-shopy podle USA

Tento zvyk se rozšířil i mezi řadu českých obchodů a e-shopů, jako například CZC.cz nebo Alza.

Na e-shopu s veškerou elektronikou Alza.cz má být podle zdrojů přes čtrnáct tisíc výrobků, které byly zlevněny v rámci černého pátku, s tím, že by většina těchto produktů měla být zlevněna až o 50%.

Tato ojedinělá nabídka bude probíhat od dnešní hodiny ranní až do neděle, takže máte jistě šanci si toho nakoupit co nejvíce za poloviční ceny.

Obchod za hranicemi

Doporučuji navštívit i americké obchody, kde vás ceny určitě příjemně překvapí. Nákupy se tento víkend doopravdy vyplatí. Dalším doporučením je zavítat na eBay, kde provozovatel slibuje doopravdy mimořádnou nabídku.

Černý pátek, pro Američany jako Vánoce

Černý pátek, pro Američany jako Vánoce

Apple zlevňuje také

Ano, i u světové značky Apple nabízí akci černý pátek. V České republice jsou výrobky s logem Apple poměrně drahé a nikdo je nechce kupovat, protože nejsou peníze. Apple proto na tuto významnou akci nabízí zlevnění až o 2000,- Kč, což pro někoho je hodně a pro někoho naopak málo.

apple2

Apple zlevňuje také

foto: www.fbnstatic.comwww.sandiegobrewersguild.org

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru