Dnes vyšlo 15 článků

Cereálie “Period Crunch” chtějí normalizovat rozhovor o menstruaci u snídaně

Cereálie “Period Crunch” chtějí normalizovat rozhovor o menstruaci u snídaně

Poněkud netradiční snídani nazvanou “Period Crunch” nám přináší švédská značka menstruačních kalíšků Intimina. Přesněji řečeno, snídaňové cereálie ve tvaru dělohy, zbarvují mléko do červena jako menstruační krev.

Podle společnosti Intimina je smyslem projektu Period Crunch “povzbudit rodiny k otevřenější diskusi o menstruaci, a to i u snídaně”. Nepřekvapivě se zdá, že zázraky ženské reprodukční soustavy jsou pro mnohé stále háklivým tématem, přičemž značka cituje nedávný průzkum, podle kterého se 48 % dospělých stydí o tom mluvit. Mezitím 77 % respondentů uvedlo, že se o menstruaci ve svém každodenním životě pravidelně nezmiňují, a poněkud ponižujících 88 % nedokázalo správně lokalizovat dělohu na těle. Pro tyto účastníky je na zadní straně krabičky Period Crunch uvedeno schéma ženské reprodukční soustavy.

Pokud chcete zmíněné cereálie s menstruační tématikou, nejsou na prodej, ale podle MailOnline můžete získat krabici zdarma, pokud kontaktujete společnost Intimina.

Zdroj, foto: insidehook.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru