Dnes vyšlo 15 článků

Čepujte si pivo přímo z lednice díky novému startupu

Jmenuje se ManCan, vypadá jak malý soudek s pípou, perfektně se hodí do lednice a udrží pivo čerstvé, sycené a chutné. Už v minulosti se objevil model ManCan 64, ale dnes zakladatelé tohoto unikátního projektu přichází s inovací jménem ManCan 128.

c6a9b8a62e05f033a40d65515c9aafe2_original

Tento startup se objevil na Kickstarter.com, kde získává na oblíbenosti. Nicméně aby mohl být tento projekt puštěn do výroby, je nezbytné získat potřebný budget. A to se mu náramně daří. Brzy se tedy dočkáme unikátního soudku, který se snadno umístí do lednice. Potom stačí lednici otevřít a načepovat si lahodné pivo s pořádnou bílou čepicí.

Pro čepované pivo už nemusíte do hospody

Každý milovník piva ví, že lahvové pivo není to samé co čepované. Hold, čepované je čepované. Ale ne každý má možnost jít si každý den na jedno čepované, a proto přichází společnost ManCan s revolučním řešením. Tento produkt byl navržen tak, aby neustále zachovával lahodnou a čerstvou chuť pravého čepovaného piva.  Soudek je vybaven regulátorem CO2 a vodovodním systémem, díky čemuž je pivo neustále čerstvé.

Soudek nahradí 11 lahvových piv. Stačí ho vzít do hospody či místního pivovaru a načepovat do něj pivo. Doma ho uložíte do lednice a načepujete si pivo, kdykoliv na něj dostanete chuť.

5e81e2102eecb39151e00a8a674613a7_original

Nemusíte pořizovat drahou pípu a kupovat velké sudy, ani nemusíte pít ne tak dobré pivo z láhví, tento revoluční výrobek je alternativním řešením. Ocení ho každý pivař. Díky projektu ManCan budete mít pivovar v lednici.

ManCan podporuje místní pivovary

ManCan má být také způsob podpory místních pivovarů. Lidé upřednostní čerstvé pivo před lahvovým. Nebudou chodit do supermarketů pro „lahváče“, raději vezmou soudek a nechají si načepovat 11 kousků v některém z pivovaru a hospody.

Soudek je velmi kvalitní a odolný. Je vyroben z oceli a nezničí ho ani přejetí automobilem (jak můžete vidět na videu výše).

6f2c9fea1c76c3158ef2e0fd72f7f1bf_original

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru