CEO Googlu veškeré své povinnosti odsouvá stranou, jako první opraví emoji cheeseburgeru

O víkendu na sociálních sítích vypukla debata ohledně emoji cheeseburgeru v novém systému Android 8.0. Avšak Sundar Pichai, který stojí v čele technologického gigantu, má správně nastavené své priority. Přestože má na práci spoustu jiných věcí, slíbil, že všechno ostatní dá nyní stranou, aby vyřešil naléhavější problém, kterým je právě emoji cheeseburgeru.

Google dal do svého cheeseburgeru špatně ingredience, konkrétně diskuzi vyvolal sýr umístěný úplně naspodu. Upozornil na to uživatel Thomas Baekdal na Twitteru. Porovnal emoji cheeseburgeru od Googlu a Applu.

Většina řetězců rychlého občerstvení dělá cheeseburger tak, že sýr pokládá na maso, aby se pěkně roztopil, nikoliv naspod na bulku. Brzy se debata dostala k samotnému CEO Googlu, který nespokojené uživatele ujistil, že problém ihned vyřeší.

Po chvíli se uživatelé zaměřili i na ostatní emoji ikony a narazili na pivo, které také není příliš v pořádku. Google má na pivu pěnu nahoře sklenice, přestože je z poloviny už vypitá. Také jste narazili na nějaký takový nedostatek? Podělte se s námi.

Zdroj: iDropNews

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru