Ceny tabletů BlackBerry v USA výrazně klesly

Ceny tabletů BlackBerry v USA výrazně klesly

Společnost RIM, která vyrábí zařízení a je majitelem značky BlackBerry nabízí slevu až 200 euro na svůj tablet PlayBook. Výrobce se pravděpodobně uchýlil k takovéto slevě kvůli malé prodejnosti zařízení, kterých se prodalo jen několik stovek tisíc zařízení.

Maximální sleva 200 euro je platná při koupi jakékoliv libovolné verze tabletu v amerických obchodech Staples a Office Depot. Tato cena zahrnuje slevu 100 euro a při uplatnění speciálního kupónu v těchto obchodech se sleva zvýší na slibovaných 200 euro.

Tyto zařízení přišli na trh v dubnu minulého roku. Zařízení se však nedočkala takového úspěchu, jaký si výrobce přál. Bylo to zejména kvůli operačnímu systému QNX, který obsahoval mnoho chyb a chyběli mu základní funkce, jako například kalendář nebo e-mailový klient.

Zdroj: Slashgear.com

Štítky: ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru