Tisková zpráva: Cenu GRAND PRIX veletrhu For Arch získalo Teco a.s.

Cenu GRAND PRIX veletrhu For Arch získalo Teco a.s.

17. až 21. září 2013 proběhl v Praze 24. ročník mezinárodního stavebního veletrhu For Arch 2013. Odborná porota složená z odborníků z praxe i z akademické sféry udělila několika exponátům ocenění GRAND PRIX. Jedním z oceněných produktů se stal řídicí systém Tecomat Foxtrot od společnosti Teco a.s.

Česká společnost Teco a.s. se vyvíjí a vyrábí řídicí systémy pro řízení strojů, procesů, technologií, dopravy, budov a domů již 37 let. Nejdříve jako součást Tesly Kolín a od roku 1993 jako samostatná firma Teco.

Špičkovou úroveň produktů oceňují zákazníci v tuzemsku i ve více než 30 zemích. Díky inovativním funkcím a vlastnostem získalo Teco loni cenu Inovace roku 2012. Následně zabodovalo Teco na veletrhu For Arch 2013, kde Tecomat Foxtrot získal hlavní cenu GRAND PRIX. O oblibě systému Foxtrot pro tzv. chytré instalace svědčí více než 100% meziroční nárůst prodejů v tomto segmentu trhu a dominantní podíl na trhu v ČR.

Kontakt:

Ing. Petr Ovčáček

Business Development

Teco a.s.

Havlíčkova 260

280 58 Kolín

tel.: 602 264 465

e-mail: ovcacek@tecomat.cz

https://www.tecomat.cz

https://www.ovladejsvujdum.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru