Tisková zpráva: Centrum ModusLink v Brně bude spolupracovat s Toshibou

Centrum ModusLink v Brně bude spolupracovat s Toshibou

Společnost Toshiba Electronics Europe vybrala centrum pro poskytování řešení společnosti ModusLink v Brně, které bude zajišťovat služby v oblasti nahrávání dat na flash paměti

Řešení společnosti ModusLink pro dodávky obsahu mají velký potenciál pro nové a rozvíjející se trhy

Společnost ModusLink Global Solutions(TM) Inc. (burzovní index NASDAQ: MLNK) dnes oznámila, že evropská pobočka firmy Toshiba Corporation zaměřená na výrobu elektronických součástek Toshiba Electronics Europe GmbH (dále jen TEE), vybrala centrum pro poskytování řešení společnosti ModusLink v Brně, aby zajišťovalo služby v oblasti konfigurací na vyžádání. Společnost TEE toto centrum certifikovala a bude podporovat řešení firmy ModusLink, aby uspokojila požadavky zákazníků na paměťová zařízení s předem nahraným obsahem.

Vývoj mobilních počítačových technologií, zejména rozmach tabletů a chytrých telefonů, mění způsob, jakým lidé využívají technologie pro přístup k informacím a stálému připojení. Výzkumná a poradenská společnost Gartner nedávno předpověděla, že prodej mediálních tabletů dosáhne letos počtu 118,9 milionů kusů, což je 98 procentní nárůst oproti prodeji v roce 2011 (1). Tato zařízení, stejně jako mnoho ultrabooků, které jsou v současné době na trhu, nemají standardní CD/DVD mechaniku, ale jsou vybaveny USB porty a sloty na SD karty. Nabídka obnovovacích médií a dalších objemných programů předem nahraných na SD a microSD kartách nebo USB médiích přináší zákazníkům reálnou možnost zálohování a je vynikající v situacích, kdy bezdrátové stahování softwaru může být nepraktické.

“Společnost ModusLink disponuje kapacitou v oblasti konfigurací, infrastruktury a má celosvětové pokrytí. To vše je nezbytné pro efektivní dodávky řešení obsahu skutečně na vyžádání v co nejkratším čase s využitím mobilní technologie a tabletů,” řekl viceprezident společnosti Toshiba Electronics Europe Naoyoshi Hosoda. “S našimi mediálními produkty s předem nahraným obsahem, můžeme našim zákazníkům poskytnout stejně bezpečný přístup k obsahu a softwaru, jaký by očekávali u běžných počítačových platforem.”

Flash média s předem nahraným obsahem lze využít u celé řady produktů, jako je například spotřební elektronika, software a další digitální obsah, zdravotnické přístroje a navigační systémy pro automobily. Mnoho firem v různých průmyslových odvětvích dnes tyto služby využívá k uspokojení svých požadavků v dané oblasti.

“Očekáváme, že počet zařízení bez optických ovladačů bude v následujících letech stoupat s tím, jak budou další průmyslová odvětví přijímat mobilní a bezdrátové technologie. Poptávka po podobných řešeních, jaká poskytuje společnost Toshiba, poroste,” řekl Tom Nightingale, prezident prodeje a marketingu společnosti ModusLink. “Tento trend můžeme pozorovat už teď. Jedním z takových příkladů je používání navigačních systémů v automobilech, které nejlépe fungují s pravidelnými aktualizacemi map. Řešení vycházející z přání zákazníků, kteří vyžadují přenosná flash média s předem nahraným obsahem, umožní firmám Toshiba Electronics Europe i ModusLink získat dobrou pozici k uspokojení potřeb tohoto rychle se rozvíjejícího trhu.”

Více informací o řešeních zajištění obsahu společnosti ModusLink naleznete na stránce konfiguračních služeb (configuration services).

Další zdroje

Value Unchained, blog pro profesionály v oblasti dodavatelských řetězců

Video, kde naleznete kompletní přehled konfiguračních možností společnosti ModusLink, včetně nahrávání obsahu

•Navštivte nás na stránce Twitter @ModusLink

O společnosti Toshiba Electronics Europe

Toshiba Electronics Europe (TEE) je evropským obchodním segmentem společnosti Toshiba Corporation, který patří mezi největší světové dodavatele polovodičů. TEE nabízí jeden z nejširších sortimentů integrovaných obvodů včetně špičkových pamětí, mikrořídících jednotek, integrovaných obvodů pro specifické použití (ASIC), standardních produktů specifikovaných uživatelem (ASSP) a zobrazovacích zařízení pro automobilové, multimediální, průmyslové, telekomunikační a síťové aplikace. Společnost nabízí širokou řadu výkonných polovodičových řešení a rovněž pevné disky, SSD disky pro zabudování do zařízení, SD karty a USB paměti.

TEE byla založena v roce 1973 v německém Neuss, zabývá se designem, produktovým marketingem a prodejem, sídlí v německém Düsseldorfu a má pobočky ve Francii, Itálii, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. Zaměstnává přibližně 300 lidí v celé Evropě. Prezidentem společnosti je Takashi Nagasawa.

O společnosti ModusLink Global Solutions

Společnost ModusLink Global Solutions Inc. (burzovní index NASDAQ: MLNK) realizuje kompletní služby pro dodavatelské a logistické řetězce, které přináší jejím klientům lepší tržby, nižší náklady, trvalou udržitelnost a kvalitnější služby pro zákazníky. Společnost ModusLink má renomé osvědčeného a integrovaného dodavatele pro přední světové firmy zaměřené na spotřební elektroniku, komunikace, počítače, zdravotnické přístroje, počítačové programy, luxusní zboží a maloobchod. Provozní infrastruktura společnosti ročně podporuje více než 80 miliard amerických dolarů tržeb svých klientů a zajišťuje zhruba 470 milionů dodávek produktů prostřednictvím více než 30 center v 15 zemích Severní Ameriky, Evropy a asijsko-tichomořské oblasti. Více informací o flexibilních a škálovatelných řešeních společnosti ModusLink naleznete na adrese https://www.moduslink.com a https://www.valueunchained.com , blogu pro profesionály působící v oblasti dodavatelských řetězců.

*******

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která se týkají různých oblastí, mimo jiné například očekávaného přínosu obchodní spolupráce mezi firmami ModusLink Global Solutions a Toshiba, stejně jako příležitost, kterou představuje poptávka po flash pamětech s předem nahraným obsahem. Níže uvedené faktory a nejistoty mohou zapříčinit, že se skutečné výsledky firmy budou podstatně lišit od údajů uvedených v těchto výhledových prohlášeních: pro tohoto klienta nejsme stanoveni jediným dodavatelem služeb uváděných v této tiskové zprávě; často prodáváme našim zákazníkům na základě objednávek a bez smluveného minima a z toho důvodu naše obchody závisí na různorodosti poptávky; náš úspěch závisí na naší schopnosti realizovat naši obchodní strategii a pokračování a nárůstu poptávky a přijímání našich řešení a služeb; možná nebudeme schopni rozšířit naše operace v souladu s naší obchodní strategií; při integraci technologií, operací a zaměstnanců v souladu s naší obchodní strategií se mohou vyskytnout problémy; významnou část našich tržeb získáváme od malého počtu zákazníků a ztráta kteréhokoli z těchto zákazníků by významně poškodila naše finanční podmínky a výsledky operací; rostoucí konkurence a technologické změny na trzích, kde působíme a rizika související s mezinárodními operacemi.

Podrobné informace o rizicích a faktorech, které mohou ovlivnit budoucí provozní a finanční výsledky firmy, najdete ve výročních zprávách, které firma podává Komisi pro cenné papíry, včetně poslední výroční zprávy na formuláři 10-K a čtvrtletní zprávy na formuláři 10-Q. Výhledová prohlášení jsou založena na aktuálních předpokladech firmy a jejich naplnění tedy již ze své podstaty není jisté. Nepřijímáme žádnou povinnost aktualizovat výhledová prohlášení vydávaná naší společností.

ModusLink Global Solutions je ochranná známka společnosti ModusLink Global Solutions, Inc. Všechny ostatní názvy firem a produktů jsou obchodními známkami nebo registrovanými známkami příslušných vlastníků.

(1) Tisková zpráva, 10. dubna 2012: “Gartner předvídá, že celosvětový prodej mediálních tabletů dosáhne v roce 2012 počtu 119 milionů kusů“ („Gartner Says Worldwide Media Tablets Sales to Reach 119 Million Units in 2012”) https://www.gartner.com/it/page.jsp?id=1980115

Kontakty

Kontakt pro média:

ModusLink Public Relations

Teresa Osborneová

Tel : 781-640-5178

Email : teresa_osborne@moduslink.com

nebo

Kemp Goldberg Partners

Will McClaran

Tel: 207-773-0700 linka 225

Email: wmcclaran@kempgoldberg.com

nebo

Kontakt pro investory:

ModusLink Investor Relations

Robert Joyce

Tel: 781-663-5120

Email: ir@moduslink.com

Zdroj: ModusLink Global Solutions Inc.

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20121119005507/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru