Tisková zpráva: Cenový kalendář hotel.info

Cenový kalendář hotel.info

Cenový kalendář hotel.info – s novou funkcí požadovaného hotelu za nejvýhodnější cenu

Kdo to při vyhledávání hotelů alespoň jednou nezažil? Požadované ubytování je obsazené nebo je vysněný hotel cenově nedostupný. Kdo by se přesto nechtěl vzdát ubytování v hotelu podle své představy, může být nyní díky nové funkci úspěšný na portálu https://www.hotel.info. Bezplatný online hotelový rezervační systém teď nabízí „cenový kalendář“ – novou možnost vyhledávání a rezervace hotelů.

Dny se slevou na portálu hotel.info

Cenový přehled ve formě kalendáře ukazuje pro nejoblíbenější hotely na portálu hotel.info nejvýhodnější rezervační období – a to dokonce několik týdnů předem. Cestující, kteří již vědí, kam by chtěli jet, a při volbě termínu jsou flexibilnější, mohou díky nové službě značně uspořit.

Sebastian Meyer, tiskový mluvčí portálu hotel.info, komentuje doplňující funkci: „Cenový kalendář je již použitelný pro četné hotely na celém světě. Budeme svoji nabídku neustále rozšiřovat, neboť z naší nové služby profitují jak zákazníci, tak i hoteliéři, kteří tak budou moci ještě lépe nabídnout své volné kontingenty.“

Snadno a přehledně

Postupujte takto: na internetové stránce portálu hotel.info buď zadejte do pole pro vyhledávání požadovanou destinaci a ze seznamu výsledků zvolte hotel, nebo hledejte přímo požadovaný hotel. Po volbě data na stránce s detaily hotelu se zobrazí cenový kalendář s přehledem cen za den – nejvýhodnější jsou přitom barevně zvýrazněné a dají se rezervovat jediným kliknutím. Požadovaná data se automaticky převezmou a rezervaci požadovaného hotelu za nejlepší cenu již nestojí nic v cestě.

Pro cenový kalendář zde najdete příklad z praxe (cenový kalendář zobrazíte kliknutím na pole s datem „Příjezd“):

https://www.hotel.info/cs/pure-white/hotel-291933

Screenshot lze nalézt zde:

https://www.hotel.info/media/presse/img/Informace_pro_Tisk_hotel.info_CS_Cenovy_kalendar.jpg

Úplnou tiskovou zprávu najdete zde:

https://www.hotel.info/Press/Article?item=1907&lng=CS

Kontakt pro tisk:

Sebastian Meyer

hotel.info

Hugo-Junkers-Strasse 15-17

90411 Norimberk

Německo

Tel.: +49-(0)911-59832-0

Fax: +49-(0)911-59832-11

E-mail: presse@hotel.info

URL: https://www.hotel.info

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru