Dnes vyšlo 15 článků

Celý Twitter hledal a našel tančícího tlouštíka

Máme tu zase jeden zajímavý příběh z prostředí sociálních sítí. Z tlustšího muže si nejdřív na internetu dělali legraci, že je hrozně vtipné, jak tančí. Pak se ale karta obrátila a lidé na Twitteru ho začali hledat, aby ho mohli pozvat na velkou párty v Kalifornii. Našli ho. A on řekl ano!

Všechno to začalo, když někdo nahrál na 4Chan fotku tančícího tlouštíka a vysmíval se mu.

dancingman

Screenshot tohoto obrázku s titulkem „Proč nenávidím děti“ byl uživatelem FrozenBadger nahrán na Imgur. FrozenBadger k němu připsal, že mu tohle chování přijde odporné a dětinské a že to prostě není správné se takhle někomu vysmívat kvůli jeho tělu. A příspěvek si získal nečekanou pozornost. Většina lidí s ním souhlasila a podporovala neznámého muže na fotce, ať tančí dál.

Tisíce žen si s ním touží zatančit

Spisovatelka Cassandra Fairbanks se ale rozhodla podpořit ho ještě víc. Na Twitteru zahájila kampaň #FindDancingMan a veřejně dala tančícímu muži vědět, že je v Los Angeles spousta holek, které by pro něj chtěly něco speciálního udělat.

cassandraRules

Tisíce žen ho chtěly pozvat na párty.

finddancingman

Nakonec se našel. Někdo Cassandře poslal tuhle fotku:

dancingMan_2

Tisíce žen se teď těší, až si s ním zatančí.

hi_casss

A přidal se dokonce Pharrell Williams. Chce po Cassandře, aby mu dala o párty vědět, až se bude konat. A tančícímu muži vzkazuje, že by se za své tělo nikdy neměl stydět.

pharrell_williams

 

Párty bude brzo. A bude to velké. Tančící muž dočasně pobývá v Kyjevě, ale na GoFundMe už se vybírají peníze. Díky příspěvkům od více než dvou tisíc lidí se podařilo shromáždit přes 40 tisíc dolarů (zhruba milion korun) a za to už by šla uspořádat pořádná taneční párty!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru