Celebrita na sociálních sítích: Co všechno si od fanoušků musí přečíst?

Celebrita na sociálních sítích: Co všechno si od fanoušků musí přečíst?

Život celebrity není v dnešní době vůbec lehký. Ztěžují ho sociální sítě. Být na nich musíte, protože přece kdo není na Facebooku, jako by ani nežil. Jenže nevýhodou je, že vás tam může kontaktovat opravdu kdokoliv. A vy si pak musíte číst všechny ty otravné zprávy.

Když jste navíc pěkná holka, je to ještě horší a přibývá oplzlých komentářů. A víte co je úplně nejhorší? Když jste pěkná holka a věnujete se hrám. Už víte, kam směřujeme? No jasně, Alžběta Trojanová. Jakmile o ni zavadíte pohledem, už nejde jen tak odtrhnout oči. Když si navíc vzpomenete, že tahle holka by si s vámi klidně zahrála nějakou fajnovou hru, je to ještě lepší. A víte co? My jsme s ní loni dělali rozhovor a zjistili jsme, že je to navíc úplně pohodový člověk, se kterým se dá dobře pokecat.

Takže se absolutně není čemu divit, že i ona se musí vypořádat se spoustou dotěrných fanoušků. Nedávno zveřejnila pár takových zpráv na svém Twitteru a rozpoutala tím docela bouřlivou diskuzi.

Pánové ji litovali.

kraska-co-hraje-hry

Ale dodali, že by si toho zájmu vlastně měla vážit.

zhnusnela

No co myslíte? Jak by se to líbilo vám?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru