Čech našel svou fotku na krabičce cigaret. Udělali z něj umírajícího kuřáka

„Kouření způsobuje mrtvici a zdravotní postižení,“ zní varující slogan na krabičce cigaret značky P&S. A právě pod tímto sloganem se nachází fotografie muže napojeného na hadičky, který je pravděpodobně v poslední fázi svého života.

Obdobná varování se nachází na obalech všech krabiček s cigaretami, neboť ministerstvo zdravotnictví chce upozornit na smrtící účinky nikotinu. Nicméně muž nacházející se na obrázku je zdravý a cítí se dobře. A na lůžku kvůli mrtvici určitě připoutaný není.

cigarety-02

Zdroj: Blesk.cz

„Já se z toho vzteknu,“ rozčiluje se 53letý Pavel Vrána, montér z Bučovic nedaleko moravského Vyškova. „Oni ze mě na těch cigaretách udělali mrtvolu. Pokud dobře počítám, poznalo mě na té fotce hezkých pár set lidí. Volají mi i odjinud, nejenom z Bučovic, vždyť já celý život jezdil na montážích po republice.“

cigarety-01

Zdroj: Blesk.cz

Pavel Vrána, který je ve vesnici známý pod přezdívkou Havran, v roce 2004 spadl při montáži střechy čerpací stanice z několikametrové výšky přímo na beton. Pravděpodobně z tohoto roku pochází fotografie, na které je připoutaný na lůžko. Pavel měl prasklou lebku a další zranění. Ale nikdo si není vědom existence této fotografie. Asi byla pořízena v nemocnici v Českých Budějovicích.

Zdroj: Blesk.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru