Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: ČASNABOTY.cz – Naše boty vylepší vaši image

Nešvarem společnosti současné doby jsou špatně zvolené boty. Všude, kam se podíváte, vidíte téměř identické boty sportovního typu. Přitom neustále tak těžce pracujete na kariéře, vzdělání, na výjimečnosti a na tom, abyste vystoupili z řad bezejmenné masy. A mnohdy stačí tak málo. Kvalitní a čistá obuv prozradí vašemu okolí vše o vaší osobnosti, vašich touhách a snaze dobýt svět. Jen mít vždy tu správnou obuv, pro správnou příležitost.

Obuv pro ty, kdo chtějí postoupit na kariérním žebříčku

Jste manažer, úředník, nebo počítačový technik? Vaše boty okamžitě prozradí vaši pracovní pozici. A že byste rádi postoupili v kariéře? Začněte botami, uvidíte, ostatní už půjde samo. Nahlédněte do internetového obchodu ČASNABOTY.cz a vyberte si z rozsáhlé nabídky dámské i pánské obuvi.

Dámy jistě ocení pohodlí nadčasových balerín, ve kterých si budete připadat jako Popelka, moderní verzi indiánských bot – mokasín, které v různobarevných variacích vytvoří komfortní prostředí pro nohy, kotníkové boty jsou elegance sama a není divu, že z návrhářských mol jen tak nezmizí. A pak jsou tady nadčasové lodičky, neexistuje snad žena, které by lodičky neslušely, díky lodičkám získáte nejen styl, ale i eleganci a optický štíhlejší vzhled.

Ale péče o boty nepřísluší jen dámám. V sekci pánské obuvi nabízíme rozsáhlou nabídku pánských polobotek v provedení čisté linie elegance i módní extravagance, různých střihů a barevného provedení tak, aby si každý muž mohl vybrat ty nejlepší boty k svému outfitu.

Pohodlná obuv pro volný čas

I volný čas se dá trávit stylově a přizpůsobit svým aktivitám i své boty. Masivní konstituce a pevná podrážka workerů nadchne ženy, které si pevně jdou za svým, trekingové boty vás přenesou bez úhony přes hory i doly, v dešti i chladu. Ani tenisky nezaostávají za moderními trendy a efektním prvkem poslední doby jsou bezesporu sneakery na klínu. Zaručujeme vám, že bez povšimnutí rozhodně nezůstanete. Pánská obuv se zaměřuje na profesionalitu sportovního výkonu v podobě trekingových bot nebo víkendový outfit sportovní obuvi s přidanou hodnotou nadčasově pohodlného nošení.

Nahlédněte internetový portál https://www.casnaboty.cz a formujte svou image s pánskou a dámskou obuví jednotlivých kategorií. Nabízíme nejen boty, nabízíme styl, profesionalitu a osobitost v podání cenově dostupné obuvi.

ČAS NA BOTY – ČAS NA IMAGE

Kontakt:

CASNABOTY.CZ

Svatopluka Čecha 663

733 01 Karviná – Nové Město

Tel: (00420) 732 153 269

E-mail: info@casnaboty.cz

Web: https://www.casnaboty.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru