Dnes vyšlo 15 článků

Capsule: Světově proslulé kapesní kino

Jak by se vám líbilo mít k dispozici vlastní kino o velikosti plechovky od Coca-Coly? Světově proslulý startup tuto možnost nabízí! Seznamte se s unikátním kapesním kinem Capsule s velkým kontrastem a 360 ° reproduktorem.

sceamkb5w3kycknjsrhc

Capsule je kapesní kino, které si může vychutnat každý, a to kdekoliv a kdykoliv. Je výsledkem práce Nebula teamu ze Seattlu.

Až 2,5 metru vysoký obraz

Pomocí aplikace Android 7.0. přehraje obsah z aplikace pro streaming videí a zrcadlením obrazovky vašeho chytrého telefonu vytvoří obraz do výšky až 100 palců, tedy cca 254 cm.

peZVcN8

Ohromující kvalitu obrazu doplňuje špičkový 360 ° reprodukt a výdrž baterie až 2,5 hodiny. To vše v kapesním kině o velikosti malé plechovky od limonády.

Přehrávání videí pomocí přes chytrý telefon

Na mobilním telefonu dnes většina lidí stráví denně hodiny času. Mobilní telefon je zařízení, které máme stále u sebe. A právě proto je kapesní kino, které spolupracuje s mobilním telefonem skvělou možností zábavy, kterou si můžete vzít kdykoliv a kamkoliv.

BT2KAGv

Capsule je kompatibilní s jakýmkoliv mobilním telefonem se systémem Android 7.0. Zakoupit ho můžete přímo na Indiegogo za 299 dolarů, tedy cca 6000 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru