Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Canon udělil nejvyšší úroveň partnerství společnosti Flamy Pardubice

Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, udělil společnosti Flamy Pardubice a.s. nejvyšší úroveň partnerství – Canon Business Center pro region Východní Čechy.

Certifikační úrovně Canon Business Center mohou dosáhnout pouze partneři, kteří se zaměřují na řešení s vysokou přidanou hodnotou (MFP/software & profesionální služby a produkty) a prodávají pouze produkty a řešení společnosti Canon.

Canon Business Centrum – Flamy Pardubice bude reprezentovat Canon CZ ve východních Čechách a bude poskytovat komplexní služby na nejvyšší možné úrovni.

Jako Canon Business Center sdílí Flamy Pardubice plně know-how se společností Canon, má přístup k veškerým marketingovým materiálům, technické podpoře, exkluzivním odborným seminářům a školením.

Canon CZ a Canon SK mají v současné době v rámci partnerského programu již tři partnery se statusem Canon Business Center – v rámci ČR Copytechnik servis KT a nyní Flamy Pardubice, na Slovensku pak FAXCOPY.

Zdroj: Tisková zpráva 

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru